gaziantepozelegitim@gmail.com
0342 322 54 54  
2022-07-07
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun

Bayramların neşesi, hoşgörüsü yaşantınıza yansısın. Güzellikleri yaşamak, sağlıklı günlerde birlikte olmak dileği ile Özel Eğitim topluluğumuza, aileleri ve sevdikleri ile birlikte nice bayramlar diliyoruz.

2017-06-25
Ramazan Bayramınız kutlu olsun

Bayramların neşesi, hoşgörüsü yaşantınıza yansısın. Güzellikleri yaşamak, sağlıklı günlerde birlikte olmak dileği ile Özel Eğitim topluluğumuza, aileleri ve sevdikleri ile birlikte nice bayramlar diliyoruz.

2017-06-20
Sosyal Medyada bizde varız.

Gelişen dünya teknolojilerinde son yüzyılın en büyük buluşlarından bir tanesi sosyal medyadır. Sosyal mecrada hergün yeni çalışmalar yeni insanlar tanıyoruz. Gaziantep özel eğitim merkezi olarak sosyal medyadaki sayfalarımızı aktif bir şekilde kullanmak için açıyoruz. Siz değerli ziyaretçilerimizi sosyal medyadaki sayfalarımızı takip etmenizi istiyoruz.

Facebook

https://www.facebook.com/sekizincirenkk/

Twitter

https://twitter.com/ozelegitim27

Google+

https://plus.google.com/u/0/101745159783294256424

Linkedin

https://www.linkedin.com/in/gaziantep-%C3%B6zel-e%C4%9Fitim-740574145/

2017-06-20
Web sitemiz yayında!!!

Sekizincirenk Özel Eğitim merkezi olarak bizler en iyi, en kaliteli ve en hızlı hizmeti siz değerli ziyaretçilerimize sunma çabası içerisindeyiz. Bizim bu amaç doğrultusunda yapmış olduğumuz atılımların en önemli öğelerinden bir tanesini de yeni web sitemiz oluşturmaktadır. Artık yeni web sitemiz ile siz değerli ziyaretçilerimize en hızlı şekilde ulaşabileceğiz. Yeni web sitemiz içerisinde kurumumuzdan  güncel olarak yayınlanmış haber ve duyuruları okuyabilir, yeni içeriklerden haberdar olabilir,  Kurumumuzunn verdiği her türlü hizmet hakkında bilgi edinebilirsiniz. Web sitemiz içerisinde bizlere ulaşabileceğiniz bir iletişim formu da yer almaktadır. Bu sayede siz sevgili ziyaretçilerimiz, bu alanı kullanarak ihtiyaç halinde her türlü paylaşımı bu form içerisinde hızlı ve güvenli şekilde yapabilecek, kurumumuz ile sürekli iletişim halinde olabileceksiniz... 

Site içi Arama

Otizmli Çocuk ve Oyun

Tuvalet Eğitimine Ne Zaman ve Nasıl Başlanmalıdır?

Tuvalet eğitimi önemli bir dönem olduğu kadar ebeveynler tarafından da zorlanılan bir dönemdir. Bu yazımızda Psikolog Seda Çabuk Toprak tarafında tuva

Davranış Problemi Nedir?

Disleksi Nedir? Ne Yapmak Gerekir?